Darbnīca URTAWOOD – vieta, kur sastapt mūsdienīga dizaina kvalitatīvus koka izstrādājumus. Esam mazā darbnīca – šobrīd tikai divu cilvēku sastāvā. Esam uzsākuši savu darbošanos pavisam nesen, tomēr jau tagad spējam gatavot arī lielas lietas. Visdažādākos izstrādājumus no koka – sākot ar pulksteņiem, gaļas dēlīšiem un beidzot ar masīvkoka mēbelēm – soliem, galdiem un gultām. Gravējumi, grebumi, visdažādāko veidu personalizēšana – katrs darbs ir individuāls un tikpat kā vienā eksemplārā.

Esam atvērti idejām, dažādiem risinājumiem un sadarbībai ar klientu, lai kopā īstenotu visneparastākos projektus. Jūs sagaidīs roku darbs, kas darināts ar mīlestību, pacietību un pietāti. Unikalitāte – īpašais meistara rokraksts, prasme un enerģija. No idejas līdz realizācijai kopā ar jums!

Laipni lūgti iepazīt koka enerģiju un spēku, tā dažādajās izpausmes un reizē arī pārbaudīt savas zināšanas aizraujošā, izzinošā viktorīnā! Pie mums ir iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, arī paši labprāt iesaistāmies un esam atvērti interesantiem projektiem! Laipni lūgti un uz tikšanos!

Piedāvājam sekojošus pakalpojumus:

  • Darinājumu veikals
  • Personalizētu koka priekšmetu meistarklases
  • Koku atpazīšanas viktorīna
  • Ekskursija pa darbnīcu
  • Fizisko aktivitāšu cienītājiem piedāvājam  velo ekipējuma,  MTB vai komforta velosipēdu nomas iespēju  un doties velo izpētes vai orientēšanās braucienā pa tuvējo apkārtni un Ilūkstes pilsētu.

Pirms dodies, piezvani: tālr. 22491518.