Atpūtas bāze "Dubezers"

Atpūtas bāze “Dubezers” atrodas gleznainā dabas teritorijā “Pilskalnes Siguldiņa”. Šeit pa īstam var baudīt dabu, ieelpot svaigu gaisu un ieklausīties putnu dziesmās. Piedāvājam nosvinēt lielākus vai mazākus svētkus, rīkot salidojumus vai vienkārši atpūsties kopā ar ģimeni. Atpūtas bāzē ir visas nepieciešamās ērtības - svinību zāle ( 70 cilvēkiem), virtuves zona, trauki, sauna, dušas telpa, tualete, otrajā stāvā guļvietas (12 cilvēkiem), peldvieta, ugunskura vieta, mangals, mūzikas centrs u.c.

Tālruņa numurs: 65462296

Viesu māja "Dzintari"

atrodas 1 km attālumā no Ilūkstes pilsētas. Lieliska vieta atpūtai kopā ar ģimeni vai draugu kompānijā. Iespēja rīkot banketus, svinības, seminārus. Viesu mājā var izmitināt līdz 15 personām. Plaša teritorija, pieejamas arī telšu vietas, pirts, blakus atrodas dīķis, kurā var makšķerēt. Dzīvniekiem draudzīga viesu māja.

Mobilā telefona numurs: 26481223

Brīvdienu māja "Rubeņi"

Māja "Rubeņi" atrodas Pilskalnē, netālu dabas liegums "Pilskalnes Siguldiņa". Mājā ir pieejamas divvietīgas istabas, trīsvietīga un četrvietīga istaba, viesu istaba (līdz 15 cilvēkiem), virtuve, koplietošanas WC un duša. Apskatāma ekspozīcija "Vēsture laiku lokos".

Mobilā telefona numurs: 28354070

Klētiņa "Rubeņi"

Vasarā iespējams nakšņot (līdz 5 personām) guļbaļķu klētiņā bez labierīcībām. Atrodas pie dabas lieguma "Pilskalnes Siguldiņa".

Mobilā telefona numurs: 28354070

Viesu māja "Rozes"

Viesu māja "Rozes" piedāvā īrēt lielo zāli, kurā ir vietas līdz 110 cilvēkiem. Ir arī neliela zāle (35 personām). Ir guļvietas līdz 40 cilvēkiem, un bērnu guļamistaba ar divstāvu gultām. Tiem, kas vēlas izvairīties no burzmas ir atpūtas telpa. Jaunlaulātajiem ir īpaša telpa diviem (mīlestības mājā). Tiem, kas vēlas, pieejama pirts un dīķis, kur var arī zivis ķert. Teritorijā ir vieta šašliku cepšanai un garšīgas zupas vārīšanai. Sīkāka informācija pa tālruni.

Mobilā telefona numurs: 29197182

Viesu nams "Baltiņkrogs"

Viesu namā “Baltiņi” tiek piedāvātas naktsmītnes ar senlaicīga un mūsdienu stila mēbelēm. Šeit dominē postmodernisma stila interjers ar antīkiem elementiem. Viesu nama teritorija ir plaša, iekārtotas vairākas atpūtas zonas, patīkama un klusa daba. Lieliska vieta atpūtai, kur paslēpties no pilsētas burzmas un trokšņiem. Tiek piedāvāta makšķerēšana blakus esošajā dīķī, kā arī var ļauties melnās pirts rituālam. Ir iespēja baudīt spāņu virtuvi. Visus ēdienus gatavo spāņu šefpavārs!

Mobilā telefona numurs: 29976671